WEB Tasarım

Toplu SMS - Marka Tescil - Web Tasarım- E-Posta Pazarlama

Web TASARIM,
fİRMASI MI ARIYORSUNUZ?

700’den fazla mutlu müşterimize hizmet verdik. Sizin de hayallerinizi süsleyen web sitesini hayata geçirelim.
Sizi dinliyor, anlıyor ve rakiplerinizin ötesine taşımak için özgün çözümler üretiyoruz. Tasarım ile veriyi, estetik ile insan davranış dinamiklerini bir arada yorumlayarak markalara değer katıyoruz.

Web tasarım projelerinin %60`ından fazlasının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz?
Peki çalışacağınız ajansın profesyonelim demesi yeterli mi? Biz diyoruz ki, bizi müşterilerimize sorun, onlara nasıl işler yaptığımıza bakın.

İşimiz sadece web tasarım değil.
Projelerimizde strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım, yazılım ile ekipleri en başarılı işi çıkarmak için tek vücut olarak çalışır.
Web tasarım, iyi yaptığımız işlerden sadece birisi…

 

Gelin İşinizi Beraber Büyütelim!

Dijital ihtiyaçlarınıza çözüm üreten uluslararası deneyime sahip genç bir ekibiz. Bugüne kadar çoğu referans ile gelen, 700’den fazla müşterimize fark yaratan projeler ürettik. Sizi dinliyor, anlıyor ve rakiplerinizin ötesine taşımak için özgün çözümler üretiyoruz. Siz de dijitalde samimi bir dost arıyorsanız, bi kahveye bekleriz.

 

Web siteniz full özellikli olsun istemez misiniz?

  • Responsive Tasarım
  • Optimize Edilebilir Renk Seçenekleri
  • Revizyon & Tasarım Güncelleme
  • Optimize Edilebilir Kod Seçenekleri
  • Optimize Edilebilir Font Seçenekleri
  • HTML5, CSS3, Bootstrap4, Javascript ve jQuery
  • Web Sitesi Kodlarının Teslimi
  • 24×7 Elektronik Posta Desteği

web tasarım

 

Kurumsal Web Siteniz,
Tasarım, İşlevsellik Açısından Kusursuz Olmalı!

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır.

Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

KENT Bilgi Teknolojileri kendi bünyesindeki yazılım mühendisleri tarafından geliştirdiği özel tema ve yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek web siteleri sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için temalarımızı kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar.

Profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. Kurumsal web tasarım projelerinde bir çok ulusal marka bize güvendi, sıra sizde…

 

Devir Mobilite Devri,
Web Siteniz Olsun Responsive Olmalı!

Responsive kelime anlamı ile adaptif demektir. Web literatüründe, farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Responsive teknolojisi, CSS3 ile beraber gelmiştir ve en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir.

Responsive bir web sitesi, tabletler ve cep telefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Bir web sitesinin cep telefonunda açılıyor olması, mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir. Mobil uyumludan kasıt, mobil cihazlarda sorunsuz açılan ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesidir.

Responsive olarak tasarlanmış bir web sitesi, öncelikle kaç ekrana göre şekilleneceği ve tasarım elemanlarının konumları planlanır. Bu planlamadan sonra CSS kodları ile bu planlamaya uygun biçimde yerleri kodlanır. Böylelikle web siteleri farklı ekran boyutları için farklı şekiller alırlar.

 

Mobil Cihazlarla Uyumluluk,
Olmazsa Olmazınız Olmalı!

Mobil internet kullanımı hızla artıyor. Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıyorlar. Örneğin Facebook’u cep telefonundan kullananların oranı, desktop kullanımı çoktan geçmiş durumda. Yine android işletim sistemine google sesli arama gibi özelliklerin eklenmesi ile, cep telefonlarından yapılan aramalarında ciddi anlamda arttığını ve her geçen gün artmaya devam edeceğini söyleyebiliriz.

 

Bilgisayar ekranı dışındaki daha küçük ekranlı cihazlar için tasarlanmış internet sitelerine mobil web siteleri denir. Bunlar genellikle farklı bir subdomain altında çalışırlar ve internet sitesinden bağımsız bir tasarıma sahip olurlar. Bu siteler genellikle site haritasının tüm öğelerini içermezler. Tasarımları çok daha sade (çoğunlukla hem içerik hem de tasarım olarak daha sade), kolay açılabilir olarak yapılırlar. Mobil sitelerde, tıkla ara, uyumlu menu gibi cep telefonlarına has bazı öğeler kullanılmaktadır.

 

Büyük portallar ve haber siteleri için responsive yerine mobil versiyonlar tercih edilebilir. Ancak kurumsal web sitelerinde daha çok responsive tercih edilmektedir. Bu tercihin sebebi, “responsive” in hem yönetim, hemde üretim kolaylığı açısından daha üstün oluşudur.

 

Bunun yanında bilhassa mobil aramalarda arama motorlarının mobil web sitesi ne öncelik verdiğini, bu sebeple üst sıralarda yer almak isteyen firmalar için bilhassa cep telefonuna uyumun zorunluluk olduğunu belirtelim. Zira Google 2015 yılında bu konuyla alakalı bir açıklamada bulunmuş, kısa süre sonrada uyumsuz siteleri sıralamalarda çok daha alt sıralara taşımıştı.

 

İşte bu sebeplerle mobil uyumlu web sitesi tasarımı çok önemlidir.

 

web tasarım 2

Şu an olmak istediğiniz yerde olabilirsiniz.

Gelecekte olmak istediğiniz yer neresi?

Formu doldurup gönderin, sizi arayıp ihtiyaçlarınızı belirleyelim…