Kısaca

Biz Kimiz?

KBT KENT Kimdir, Ne Yapar ?

Profesyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla 2009 Yılından bu yana iletişim sektörünün çeşitli kollarında faaliyet gösteren, çekirdekten yetişme,
Bireysel ve Kurumsal ihtiyaç analizlerini iyi yapabilen GÜÇLÜ ve YENİLİKÇİ bir ekip tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Profesyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla, Yeni Nesil İletişim, İnternet ve Bilgi Teknolojileri çözümlerini birleştirerek, bu yönde oluşan Bireysel ve Kurumsal ihtiyaçları belirleyip, EN İYİ KALİTE ve EN UYGUN FİYAT politikasıyla sunan, ‘’Tümleşik Çözümler’’ üreten bir şirketiz.

Her zaman müşterimizin hakkını ön planda tutarız.

Karmaşık paket, ürün ve tarifelerle aklınızı karıştırmayız.

Enerjimizi İhtiyaçlarınızı belirlemeye ve hızlı bir şekilde çözmeye harcarız.

Biz alışılagelmiş, cafcaflı, karışık, gösterişli, fiyakalı işlerden hoşlanmayız.

Daha fazla kazanmak için sizi yanlış yönlendirmez ve En uygun çözüm ne ise onu paylaşırız.

 

"Siz Varsanız Biz Varız"

Merhaba!
İletişim dünyasının heyecan verici ve yeniliklerle dolu dünyasına sağlam bir adım atmaya hazır mısınız?

Altı yılı aşkın bir süredir tasarladığı yenilikçi projeleri ile birçok başarıya imza atan ve hizmet sunduğu farklı sektörlerden öncü markaların pazarlama stratejilerine değer katan, bir araya gelerek KBT KENT kuran ekibin bir parçası olmak istemez misiniz?

Sektöründe "ilk"lere imza atmak için yola çıkan KBT KENT, Türkiye’deki iletişim faaliyetleri için üç büyük operatörle anlaşmalar yapmakta bir yandan da kendi alt yapısını kurmaktadır. Üç büyük operatör ile birlikte müşterileri için daima en yüksek performanslı iş sonuçlarını üretmeyi hedef alarak direkt anlaşmalar yapar. Dinamik ve Yenilikçi ekibi ile İletişim harcamalarınızda en uygun bütçeyi kullanarak tasarlayacakları yenilikçi projeleri sayesinde sizin de kendinizi iletişim dünyasına aşık ve bağımlı hissetmeniz konusunda son derece kararlılar.

Şimdi, kemerlerinizi bağlayın ve iletişim dünyası yolculuğu için hazırlanın…

Şimdi size "biz kimiz/hakkımızda" başlığının altında yeni bir masal anlatmayacağız. Bizim hakkımızda biraz bilgi (ama gerçek) vereceğiz, yaptığımız işlerin çerçevesi ve bakış açımızdan bahsedeceğiz. Her zaman savunduğumuz şekilde; gerçekçi ve net olarak.

KBT KENT Bilgi Teknolojileri iletişim dünyasındaki varlığınızdan biz sorumluyuz. Marka bilinirliğinizin artması, ürün ve hizmet satışlarınızın yükseltilmesi için planlar ve stratejiler hazırlarız. 8 yıllık deneyimimiz ile tüm çalışmalarımızda etkin ve profesyonel yöntemler kullanır, yapılan yatırımların markanıza kar ve satış olarak geri dönmesini amaçlarız.

Tümleşik iletişim çözümlerine yatırım yapmak mantıklı geliyor ama nasıl başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz ?

 

"Ekmeği Fırından Almak"

Her işin "bir bileni" vardır. "Biz her işi yaparız" mantığının ne kadar çağdışı ve acizce olduğu herkesçe bilinir. Uzmanlık alanımız; iletişim, internet ve bilgi teknolojileri uygulamaları üzerine. Herkes bildiği işi yapmalıdır ve bildiği konuda da iddialı olmalıdır. KBT KENT Bilgi Teknolojileri size uzmanlık alanındaki çalışmaların profesyonel uygulamalarını vaat ediyor. Sizi bir günde Tüm Maliyetlerden kurtarmıyor yada sektör 1. yapmıyor. Bir tıkla satış cirolarınızın tavan yapacağını vaat etmiyor. Profesyonellikte gerçekçilik vardır. İşin gereği ne ise sizi ona yönlendiriyoruz.

Doğru çalışmaları, doğru yatırımları ve rasyonel çözümleri vaat ediyoruz.

 

"Hatalı Sistem Yoktur, Kötü Ekip yada Hile Vardır"

Ancak;

"Hem ucuz olsun, hem cam kenarı olsun, hem de herşeyi yapsın, işime yaramaz ama uçsa iyi de olur" gibi amacını aşan ve iş dünyasının mantığından uzaklaşmış hizmetler sunan şirketlerden uzak durmanız işletmeniz için yapabileceğiniz büyük bir iyiliktir.Bu tür firmalardan alacağınız ^^Hizmetler ve Ürünler^^ sonuç olarak kendinizi de bütçenizi de boşuna yıpratır, işin odak noktasını kaçırırsınız.

YAPTIĞIMIZ:

KBT KENT olarak sizinle beraber planladığımız bütün çalışmalarda size "GERÇEKLERİ" söyler. Amacımız istediğinizi yapıp paranızı almak değil, paranızın karşılığında en ideal sonucu almanızı sağlamaktır.

YAPMADIĞIMIZ:

İş yapıyor olmak için iş yapmıyoruz. Ürününüze, rekabet oranına, bütçenize, amaçlarınıza bakmadan size çalışmalar önermiyoruz.

 

Biraz bizden bahsettik.Siz de bize markanızdan bahsetmek isterseniz telefonun diğer ucunda sizi bekliyor olacağız...